Oferta / Services

TRANSPORT KRAJOWY, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

W BTB LOGISTICS staramy się być Twoim jednym miejscem, w którym zaspokoimy potrzeby organizacji przewozu. Bez względu na to jaki rodzaj transportu szukasz, znajdziemy dla Ciebie najbardziej efektywny i ekonomiczny sposób dostawy towaru dla Twojego klienta.
Jesteś zainteresowany(-a) usługami BTB LOGISTICS na próbę? Czekamy na to! Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy poczujesz jakbyś sam(-a) posiadał(-a) swój własny zespół logistyczny w zasięgu ręki.

Zobacz jakie korzyści uzyskasz współpracując z BTB LOGISTICS:

  • jedna osoba do kontaktu, która zawsze będzie gotowa Ci pomóc. Nie ma potrzeby, żebyś musiał(-a) rozmawiać z kilkoma osobami, tutaj jedna przydzielona osoba będzie Twoim opiekunem i znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.
  • monitoring przesyłki. W BTB LOGISTICS będziesz na bieżąco informowany o tym, gdzie jest Twój towar. Możesz wybrać e-mail / sms.
  • dzięki nowoczesnym technologiom sieciowym jesteśmy w stanie niezależnie od pory dnia sprawdzić aktualny stan Twojej przesyłki.
  • nie oczekujemy, że dostosujesz się do nas….to my dostosujemy się do Ciebie. Nasz pakiet usług będzie dopasowany do tego jaki biznes prowadzisz. Jaki sposób rozliczeń/ fakturowania preferujesz? Jaki rodzaj kontaktu? To wszystko dostosujemy do Twoich potrzeb.

Na co czekasz? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się jakie dodatkowe korzyści uzyskasz od nas w przypadku Twoich bieżących potrzeb i sprawdź ile zaoszczędzisz już od pierwszego transportu. Nie możemy się doczekać kontaktu z Tobą, zapraszamy!

e-mail: btb@btblogistics.pl
tel. +48 85 850 33 01