Nota prawna / Legal notice

  1. Właścicielem niniejszej strony jest BTB LOGISTICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białymstoku(15-845), ul. Antoniukowska 8 lok.6, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Białymstoku XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Kapitał zakładowy: 10.000,00 PLN wpłacony w całości, KRS 0000646574, REGON 365839352, NIP 542 326 28 79
  2. BTB LOGISTICS SP. Z O.O. dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na niniejszej stronie były kompletne, prawdziwe i aktualne. BTB LOGISTICS SP. Z O.O. nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych materiałach, ani też za ewentualne rezultaty działań podjętych w oparciu o te materiały. Podjęcie jakichkolwiek decyzji powinno poprzedzić skierowanie zapytania do BTB LOGISTICS SP. Z O.O.. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie są ofertą w rozumieniu przepisów polskiego Kodeksu Cywilnego i nie mogą stanowić podstawy do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń przeciwko BTB LOGISTICS SP. Z O.O., w tym jakichkolwiek roszczeń o zawarcie lub wykonanie umowy.
  3. Materiały zawarte na niniejszej stronie można kopiować i przechowywać oraz drukować wyłącznie w celach niekomercyjnych i tylko na własne potrzeby. BTB LOGISTICS SP. Z O.O. nie zezwala na jakiekolwiek upowszechnianie tak skopiowanych materiałów, w szczególności na ich zamieszczanie w innych witrynach internetowych. Zawartość i struktura niniejszej strony chronione są prawami autorskimi. Kopiowanie danych lub informacji, a w szczególności wykorzystywanie umieszczonych na stronie materiałów, jak również ich fragmentów oraz zdjęć bez zgody BTB LOGISTICS SP. Z O.O. jest zabronione.
  4. BTB LOGISTICS SP. Z O.O. nie zezwala na prezentowanie niniejszej strony internetowej na innej witrynie internetowej. BTB LOGISTICS SP. Z O.O. oraz Administrator strony nie ponoszą odpowiedzialności za treści stron umieszczonych pod linkami wskazanymi na niniejszej stronie, ani nie gwarantują ich aktualności.